Memorandum o spolupráci mezi Ministerstvem obrany a městy Tábor a Hranice: společná cesta pro vojáky i obyvatele

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ve dnech 25. a 26. května byla podepsána další dvě memoranda o spolupráci mezi Ministerstvem obrany a dalšími dvěma městy. V Táboře dokument za MO stvrdili generálmajor Pavel Lipka a starosta města Štěpán Pavlík. Za Hranice jej podepsal starosta Daniel Vitonsky.

(Pokračování textu…)

Sdílet příspěvek
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *